.
Yunak İlçe Sağlık Müdürü Fevzi Binol Görevine Başladı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak İlçe Sağlık Müdürü Fevzi Binol Görevine Başladı
Sağlık
2023-11-05 21:36

Yunak İlçe Sağlık Müdürü Fevzi Binol Görevine Başladı

Konya'nın Yunak İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr.Fevzi Binol , görevine başladı.1998 Seydişehir doğumlu olan Fevzi Binol , ilk , orta ve lise eğitimini Seydişehir'de tamamladı.2023 yılında Kahramanmaraş Sütcü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Binol , Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası sonucu Yunak İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine atandı.

Aynı zamanda Yunak Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) Başkanlığı görevinide yürütecek olan Fevzi Binol , Yunak’ta  en iyi sağlık hizmeti verilmesi için çalışacağını ifade etti. 

İlçe Sağlık Müdürü Fevzi Binol , Yunak’ta görev yapmaktan mutlu olduğunu belirterek, "Yunak küçük ve şirin bir ilçe. İnsanlarını sıcakkanlı, samimi ve yardımsever olarak gördüm. Mutlu ve huzurlu bir şekilde Yunak'ta görev yapacağımı düşünüyorum. İnşallah hayırlı olur." dedi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 

Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

 


Bu haber 885 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi