.
Başkan Ali Konak’tan Yunak'taki Depremzede Ailelere Ziyaret
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Başkan Ali Konak’tan Yunak'taki Depremzede Ailelere Ziyaret
Bölge
2023-03-17 14:45

Başkan Ali Konak’tan Yunak'taki Depremzede Ailelere Ziyaret

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından ilçeye gelen depremzede ailelere ziyaret gerçekleştirdi.Başkan Ali Konak , deprem felaketinin ardından ilçeye gelen depremzede aileleri ziyaret ederek, çocuklara oyuncak ve çeşitli hediyeler verdi.

Ailelerle bir süre sohbet eden Başkan Konak , depremlerin ardından devlet ve millet olarak büyük bir dayanışma içerisinde yaraları sarmaya devam ettiklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti.

“Tüm Türkiye’nin yüreğini yakan deprem felaketinin ardından şehrimize gelmeye başlayan misafirlerimizi ziyaret ederek her herhangi gi bir eksiklerinin ve isteklerin olup olmadığı sorarak kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bizler millet olarak zor zamanlarda birlik olmanın ve dayanışmanın bilincinde olan insanlarız. İnşallah bu süreç boyunca ilçemizde ağırlayacağımız depremzedelerimiz için Yunak Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız." dedi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.  


Bu haber 317 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi