.
CHP Yunak İlçe Başkanlığına Ömer Faruk Çoban Atandı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
CHP Yunak İlçe Başkanlığına Ömer Faruk Çoban Atandı
Siyaset
2023-03-13 13:12

CHP Yunak İlçe Başkanlığına Ömer Faruk Çoban Atandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yunak İlçe Başkanlığına Ömer Faruk Çoban  atandı.CHP Yunak İlçe Başkanı Hüseyin Parlaker’in sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılması sonucu CHP  Genel Merkezi tarafından Yunak İlçe Başkanlığı görevine Ömer Faruk Çoban atandı.

1968 yılında Konya’nın Yunak ilçesinde doğan Ömer Faruk Çoban , 1986 – 1991 yılları arasında vekil öğretmenlik görevi yaptı.1999 yılından  2008 yılına kadar Demokratik Sol Parti (DSP) Yunak İlçe Başkanlığı görevini yürüten Çoban , 2010 yılından itibaren Cumhuriyet Halk Partisinde çeşitli görevlerde yer aldı.10 Mart 2023 tarihinde CHP Genel Merkezi tarafından Yunak İlçe Başkanlığı görevine atanan Çoban , evli ve 3 çocuk babasıdır.

Çoban  yaptığı açıklamada; "Millet İttifakı ve partimiz iktidara yürürken bizler bu bayrağı en önde taşıyanlar olacağız.Cumhuriyet Halk Partisi olarak ülkemizin ve milletimizin geleceğini aydınlatmak için vargücümüzle çalışacağız.Amacımız genel seçimlerde Cumhurbaşkanlığını kazanmak ve meclis çoğunluğunu sağlamak olacak. Bunun için ilçe teşkilatımız , üyelerimiz ve değişimi arzulayan bütün vatandaşlarımız ile sahada olacağız. İktidar çok yakın, ‘Geliyor Gelmekte Olan’ " ifadelerini kullandı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir. 


Bu haber 637 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi