.
Başkan Ali Konak’tan Yeni Yıl Mesajı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Başkan Ali Konak’tan Yeni Yıl Mesajı
Bölge
2022-12-31 15:10

Başkan Ali Konak’tan Yeni Yıl Mesajı

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , yazılı açıklama yaparak başta Yunaklılar olmak üzere herkesin yeni yılını kutladı.Başkan Konak , yayınladığı mesajda, "Sevinçleri ve hüzünleri ile bir yılı daha geride bırakırken, yeni umutlar ve başlangıçlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşıyor, sağlık ve huzur başta olmak üzere tüm insanlık için güzelliklerle geçmesini dilediğimiz 2023 'ü büyük ümitlerle karşılıyoruz.

 

Geride bıraktığımız yılın değerlendirmesini yaparken, zamanımızı, enerjimizi ve devletimizin kaynaklarını, ilçemiz ve  ülkemiz hayrına, en verimli şekilde kullanabilme noktasında elimizden gelen gayreti göstermiş olmanın gönül rahatlığını yaşıyoruz. Devlet millet birlikteliğiyle gerek kamu kurumları gerek sivil toplum kuruluşları gerekse hemşehrilerimizin el ele, omuz omuza vererek Yunakımızı daha müreffeh hale getirme çabalarımız, devlet büyüklerimizin yakın ilgi ve destekleriyle taçlanmış, ilçemiz 2022'yi çok şükür huzurla geride bırakmıştır" ifadelerini kullandı.

 

2022 yılında hayata geçirilen ve devam edilen projelerle Yunak’ın kalkınması için önemli gelişmeler kaydedilmiştir. Yaşanan bütün bu gelişmelerde emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a,   Sayın Bakanlarımıza şükranlarımı arz ediyor; Milletvekillerimize, yerel yönetimlere, STK’lara, esnaflarımıza , kurum ve kuruluşlarımızın yetkililerine, basınımıza ve diğer emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

 

“Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”


Başkan Ali Konak mesajının devamında ise "Yunak’ı  hak ettiği noktaya ulaştırmak adına yeni yılda daha da artan şevk ve heyecanla, hizmetlerimize ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Şüphesiz ki; tüm bu gayretler, bizler vatanımıza ve milletimize faydalı oldukça, vatandaşlarımızın memnuniyeti arttıkça anlam kazanmaktadır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini yürekten temenni ediyorum. Her kademedeki değerli mesai arkadaşlarımın, saygıdeğer Yunaklı hemşehrilerimin ve hizmet etmekten onur duyduğum aziz milletimizin her bir ferdinin yeni yılını en içten duygularımla tebrik ediyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerine yer verdi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

 


Bu haber 94 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi