.
Saray Mahallesi Yemekhanesine Kavuştu
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Saray Mahallesi Yemekhanesine Kavuştu
Eğitim
2022-12-12 19:24

Saray Mahallesi Yemekhanesine Kavuştu

Yunak Saray Mahallesi İlk ve Orta Okulu'nda eğitim gören öğrencilerin daha sağlıklı ve uygun koşullarda yemekhane hizmeti alabilmeleri için Konya Büyükşehir Belediyesi ve Yunak Belediyesi’nin destek ve katkıları ile tamamlanan "Okul Yemekhanesi" öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Konya’nın Yunak ilçesi Saray Mahallesi’nde taşımalı eğitim veren Saray İlk ve Ortaokulu’na Konya Büyükşehir Belediyesi ve Yunak Belediyesi tarafından yemekhane yapıldı.

Saray İlk ve Ortaokulu’nda eğitim alan öğrencilerinin çoğunun taşımalı eğitim kapsamında Odabaşı , İmamoğlu , Karayayla , Hacıfakılı , Sertler Mahalleleri ile birçok civar yayladan servislerle taşınması nedeniyle okulun en büyük problemi olan yemekhane sorunu da çözüme kavuşmuş oldu.Bununla birlikte taşımalı eğitimden yararlanan öğrenciler öğle yemeklerini hijyenik, tertipli düzenli bir ortamda yiyebiliyorlar.

Yaptıkları tüm yatırımlarda kendilerine en büyük desteği sağlayan Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a tüm Yunaklılar adına teşekkür eden Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ,” İlçemizin ve ülkemizin yarınlarının daha güzel olması için eğitim adına olan tüm projelere destek vermeye , katkı sunmaya devam edeceğiz .” dedi

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

 


Bu haber 184 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi