.
Yunak Devlet Hastanesine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Atandı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak Devlet Hastanesine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Atandı
Sağlık
2022-12-07 09:13

Yunak Devlet Hastanesine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Atandı

Yunak Hacı İzzet Baysal  Devlet Hastanesi'ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ece Çınar atandı.Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesine yeni atanan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ece Çınar , poliklinik hizmeti vererek, hasta kabulüne başladı.  

1992 İzmir doğumlu olan Çınar , ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı.2016 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde beş yıl uzmanlık eğitimi alan Çınar , 2022 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlık  eğitimini tamamlayıp Sağlık Bakanlığı’nca  çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak Yunak  Devlet Hastanesi'ne atandı. 

Yunak ilçesine atanması ile ilgili görüşlerini dile getiren Çınar , “Şimdi görevimi bu güzel ilçede icra edeceğim. Yunak’ı çok beğendim. Güzel ve şirin bir ilçe, insanları da çok sıcak kanlı. Burada olduğum süre içerisinde görevimi en iyi şekilde icra etmenin gayreti içinde olacağım ve  mesai arkadaşlarım ile birlikte Yunak ilçesinde hizmet etmekten memnuniyet duyacağım” ifadelerine yer verdi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

Yunak


Bu haber 243 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi