.
Başkan Ali Konak’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Başkan Ali Konak’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Güncel
2022-11-24 09:22

Başkan Ali Konak’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Yunak  Belediye Başkanı Ali Konak ,  24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayımladı.Başkan Konak , yayınladığı kutlama mesajında, öğretmenliğin emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, öğreten ve öğrenen arasında güven ve sevgi ilişkisine dayanan en onurlu mesleklerden biri olduğunu söyledi.

Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir görev olduğunu hatırlatan Başkan Konak , görevlerini kayıtsız şartsız büyük bir sorumlulukla yerine getiren öğretmenlerin gününü tebrik ederek şunları kaydetti:“Büyük bir özveri ile çalışan öğretmenlerimiz, çocuklarımızı yetiştiren, verdikleri eğitimle topluma şekil veren yüce bir görevin fedakâr temsilcileridir.

Geçmişte olduğu gibi bugün de öğretmenlerimiz yurdun en ücra köşelerinde fedakârca çalışmakta, bulunduğu yerdeki insanlara yeni ufuklar açmak için çaba harcamaktadırlar. Dolayısıyla, ülkemizin her yönden gelişmesine vesile olmaktadırlar.Milletlerin varlığını sürdürmesi, kalkınması için eğitimin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin çok büyük fedakarlıkla çalıştıklarını görmek, geleceğe yönelik umutlarımızı hep canlı tutacaktır.

Ülkemizin hedeflerine ulaşmasında, 2023 ,2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirmesinde de öğretmenlerin emeklerinin çok önemli payı olacaktır.Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz çocuklarımızı hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek şekilde bilgili, donanımlı, dinamik ve açık fikirli bireyler olarak yetiştirmek için canla başla çalışan öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete göçmüş öğretmenlerimizi saygı  rahmet ve minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimize sağlık ve huzur dolu bir yaşam dileyerek, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.Bu haber 633 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi