.
Yunak İtfaiye Grup Amirliğine Uğur Üstün Atandı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak İtfaiye Grup Amirliğine Uğur Üstün Atandı
Bölge
2022-07-21 08:39

Yunak İtfaiye Grup Amirliğine Uğur Üstün Atandı

Yunak Belediyesi İtfaiye Grup Amirliğine atanan Uğur Üstün görevine başladı.Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı Yunak İtfaiye İstasyonu Grup Amirliği görevini 2014 yılından bu yana yürüten Mehmet Ürküt’ün emekliye ayrılmasıyla boşalan göreve Uğur Üstün atandı.2010 yılından itibaren Yunak Belediye Başkanlığı’nda çeşitli kademelerde görev alan Üstün , 2014 – 2022 tarihleri arasında itfaiye eri olarak görev yaptı.

1986 yılında Yunak’ta dünyaya gelen Uğur Üstün , ilk orta ve lise öğrenimini Yunak’ta tamamladıktan sonra , 2018 yılında Yunak Meslek Yüksek Okulu Finans, Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden mezun oldu.Evli ve 2 çocuk babası olan Üstün , aynı zaman resmi kurum ve kuruluşlarda itfaiye eğitmeni olarakda görev yapıyor.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

Yunak


Bu haber 189 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi