.
Yunak SGK Müdürlüğüne Durdu Tosun Atandı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak SGK Müdürlüğüne Durdu Tosun Atandı
Güncel
2022-07-21 08:32

Yunak SGK Müdürlüğüne Durdu Tosun Atandı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Yunak  İlçe Müdürlüğü'ne atanan Durdu Tosun ,  görevine başladı.Konya’nın Yunak  ilçesinde SGK Müdürü Latif Mercan’ın Afyon Dinar’a tayinin çıkmasından  sonra atanan Durdu Tosun  görevine başladı.

 İlk olarak 1996 yılında Ankara Sosyal Güvenlik Kurumunda göreve başlayan Tosun , sırasıyla ; 2009 -2010 İzmir , 2011 -2017 Ankara , 2017 – 2022 yıllarında ise Muğla SGK’da görev yaptı.Tosun , son olarak  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığın uyguladığı rotasyon kararı ile  Yunak  Sosyal Güvenlik İlçe Merkezine atandı.Karaman’dan dünyaya gelen Durdu Tosun ,  1994  yılında Eskişehir Üniversitesi İktisat  Fakültesinden mezun oldu.


Vatandaşlara güler yüzle ve insan odaklı hizmet vermek için çalışacaklarını ifade eden müdür Tosun , "Sosyal Güvenlik İlçe Müdürlüğü olarak hem vatandaşlar hem de kurumlarla sürekli iletişim içerisinde olacağız.Yunak’ta görev yapmak şahsım adına oldukça mutluluk vericidir. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilçe'de yaşayan tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışacağız”ifadelerini kullandı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

Yunak


Bu haber 466 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi