.
Yunak Malmüdürlüğüne Atanan Gelir Uzman Yardımcıları Görevine Başladı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak Malmüdürlüğüne Atanan Gelir Uzman Yardımcıları Görevine Başladı
Bölge
2021-09-30 17:39

Yunak Malmüdürlüğüne Atanan Gelir Uzman Yardımcıları Görevine Başladı

Konya’nın Yunak ilçesine atanan Gelir Uzman Yardımcıları görevlerine başladı. T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığınca  Yunak Malmüdürlüğüne (Maliye) atanan gelir uzman yardımcıları Cemile İpek Özkan ve Musa Varol , ilçeye gelerek Hükümet Konağındaki yeni görevine başladı.

 

“Gelir Uzman Yardımcısı Musa Varol ”

Konya’nın Yunak Malmüdürlüğü’ne atanan Musa Varol , görevine başladı.1992 Konya  doğumlu olan Musa Varol ,  ilk, orta ve lise öğrenimini Konya'da tamamladı.2018 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi  İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Varol ,  Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığınca  ataması gerçekleştirilerek gelir uzman yardımcısı olarak ilçedeki görevine başladı.Varol , yaptığı açıklamada, Yunak’ın  şirin bir ilçe olduğunu ve halkının sıcakkanlı olduğunu belirtti. Görevini en iyi şekilde yapma gayreti içinde olacağını söyleyen Varol , “  Devletimiz ve milletimiz için verimli hizmetlerde bulunmak üzere buradayız. İlçemizdeki mesai arkadaşlarımızla birlikte görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağız." dedi.

 

“Gelir Uzman Yardımcısı Cemile İpek Özkan ”

Konya’nın Yunak İlçe Malmüdürlüğü'ne atanan Cemile İpek Özkan görevine başladı.Yunak Malmüdürlüğü’nde gelir uzman yardımcısı olarak görev yapacak olan İpek Özkan , 1992 yılında Ankara’da doğdu.Özkan , ilk , orta ve lise öğrenimini Ankara’da , Yüksek öğrenimini ise 2015 yılında Kırıkkale  Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.İpek ,  Gelir İdaresi Başkanlığınca 2021 yılı Mart ve Haziran ayı içerisinde  yapılan yazılı ve sözlü sınavı kazanıp gelir uzman yardımcı olarak Yunak’taki görevine atandı.Özkan , AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yunak  ilçesinde görev yapmaktan çok mutlu olduğunu belirterek, "Yunak  çok şirin bir ilçe. Tüm personelimizle halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için gayret göstereceğiz. Çünkü insanların memnuniyeti bizim için önemli" dedi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

Yunak


Bu haber 518 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi