.
Yunak Cumhuriyet Savcısı Meltem Sarıkaya , Göreve Başladı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak Cumhuriyet Savcısı Meltem Sarıkaya , Göreve Başladı
Asayiş
2022-06-29 09:45

Yunak Cumhuriyet Savcısı Meltem Sarıkaya , Göreve Başladı

Konya'nın Yunak ilçesine atanan Cumhuriyet Savcısı Meltem Sarıkaya görevine başladı.Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun (HSK) 19 Haziran tarihli kararının Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla birlikte kura çekimi sonrasında Yunak Adliyesine atanan Cumhuriyet Savcısı Sarıkaya , görevine başladı.

 

Anadolu Ajansı Yunak Haber muhabirinin edindiği bilgilere göre, 1992  yılında Adana’da dünyaya gelen Meltem Sarıkaya , 2015 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra Adana ve ilçelerinde avukat olarak görev yaptı.Sarıkaya , buradan sonra da Yunak ilçesi Cumhuriyet Savcılığına atandı.

 

Türkiye'nin her yerinin görülmeye ve çalışmaya değer olduğunu belirten Sarıkaya , “ Çok güzel , sakin ve şirin  bir ilçe. İnsanları samimi, güler yüzlü ve sıcakkanlı. Gerek adliye personeli gerekse vatandaşlar tarafından çok güzel karşılandık. Yunak ‘a hizmet etmek için buradayız. Görevimizi yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

Yunak


Bu haber 547 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi