.
Güler Ailesinin Mutlu Günü
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Güler Ailesinin Mutlu Günü
Yaşam
2022-06-28 19:00

Güler Ailesinin Mutlu Günü

Yunaklı hayırsever iş adamı Resul Güler’in oğlu Uluslar arası ticaret uzmanı Özgür Güler görkemli bir düğünle hayatını Pınar Uğur ile birleştirdi.Yunaklı hayırseverler “Zehra –Resul Güler” çiftinin oğlu Özgür ile “Bilgen-Sebahattin Uğur” çiftinin kızı Pınar, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi.

Gold Saray Deluxe Düğün Salonu’nda evliliğe ilk adımı atmak üzere evet diyecek olan çiftlere Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , sürpriz yaptı.Nikah cübbesini üzerine giyen Başkan Konak , genç çiftin nikahını kıyarak, mutluluklarına ortak oldu.

Başkan Ali Konak’ın kıydığı nikahta çiftlerin şahitliğini , Tohum Yetiştiricileri Alt Birliği Başkanı Hacı Ömer Güler , Abdullah Uğur ,Şenol Ünal ,Miktat Olgun ve Özkan Taşpınar yaptı.

Nikahın kıyılmasının ardından evlilik cüzdanını geline teslim eden ve genç çifte mutluluklar dilediğini belirten Başkan Konak , "Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız. Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum" dedi.

Gold Saray Deluxe Düğün Salonu’nda düzenlenen Güler çiftinin nikah törenine siyaset , eğitim camiası , iş dünyası ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.


 


Bu haber 241 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi