.
Başkan Konak YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarı Diledi
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Başkan Konak YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarı Diledi
Bölge
2022-06-19 13:23

Başkan Konak YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarı Diledi

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , 18 Haziran Cumartesi ve 19 Haziran Pazar günü gerçekleşecek Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Belediye Başkanı Ali Konak , yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “18 ve 19 Haziran tarihinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı, sevgili öğrencilerimizin eğitim ve öğretim hayatındaki önemli dönüm noktalarından biridir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli gençlerimizin, büyük bir azim ve yoğun bir tempoyla hazırlandıkları YKS sınavında başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. Bu süreçte; onları yetiştirip emek ve destek veren öğretmenlerimiz ile ailelerine şükranlarımı sunuyor, gönüllerinde yer alan bir yükseköğretim dalında eğitimlerine devam etmeleri temenni ediyorum”ifadesini kullandı.

Yunak Belediyesi olarak sınav hazırlık sürecinde olduğu gibi sonrasında da gençlerin her zaman yanında ve hizmetinde olduklarını belirten Konak , “Eğitim önceliğimiz. Hepimizin arzusu gençlerimizin hayal ettiği ve sevdiği mesleklere sahip olmalarıdır. Sınava girecek tüm öğrencilere zihin açıklığı ve başarılar diliyorum” dedi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.


Bu haber 168 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi