.
Yunak’ta Karne Heyecanı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak’ta Karne Heyecanı
Eğitim
2022-06-19 12:27

Yunak’ta Karne Heyecanı

Yunak Kaymakamı Murat Karahan ,  2021 - 2022 eğitim ve öğretim yılının son gününde Merkez Anaokulu Fatih İlk ve Orta Okulu ve Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Yunak ilçesinde binlerce öğrenci karne heyecanı yaşadı.Kaymakam Murat Karahan , Ak Parti Yunak İlçe Başkanı Cihat Şekeroğlu ve ilçe protokolü ile birlikte ilk olarak Merkez Anaokulu’nda düzenlenen karne töreninde öğrencilerle bir araya geldi.
Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan ve karnelerini dağıtan ilçe protokol üyeleri, öğrencilere daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını kaydetti. Kaymakam Karahan , Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ile birlikte Fatih İlk ve Orta Okulu ve Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bulunan özel eğitim sınıflarını ziyaret ederek öğrencilerin karnelerini verdi.2021-2022 eğitim ve öğretim yılı karne heyecanı yaşayan özel öğrenciler Kaymakam Karahan’ın  elinden karne almanın mutluluğunu yaşadı.

Yunak Fatih İlk ve Orta Okulu anasınıfı öğrencilerinin yıl sonu sergisinin açılışınada katılan Kaymakam Karahan , serginin kurdelesini kestikten sonra öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları çalışmaları inceledi.

Yıl boyunca hazırlanan etkinliklerden oluşturulan yıl sonu sergisi büyük beğeni topladı. İlçe protokolü minik öğrencilerin emeklerini büyük bir hayranlıkla izlerken , öğretmenler emeklerinin karşılığını almanın gururunu yaşadı.

Karahan yaptığı açıklamada , “Yunakımızı , Konyamızı ve ülkemizi  güzel yarınlara hazırlıyoruz ve bunun için en büyük sermayemiz çocuklarımız. Onların vatanını, milletini seven, ailelerine faydalı bireyler olmaları için çaba sarf ediyoruz. İnşallah onların elinde çok daha güzel bir Türkiye’yi inşa edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
Karne töreni programına ; Kaymakam Karahan’ın yanı sıra  Yunak SYDV Müdürü Özkan Kılınç , Yunak İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hasan Yaz , Yunak Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Latif Mercan ile diğer davetliler katıldı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.


Bu haber 154 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi