.
Milletvekili Erdem ; 6'lı Masanın Asıl Amaçlarının Millete Hizmet Olmadığını Söyledi
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Milletvekili Erdem ; 6'lı Masanın Asıl Amaçlarının Millete Hizmet Olmadığını Söyledi
Siyaset
2022-05-03 22:23

Milletvekili Erdem ; 6'lı Masanın Asıl Amaçlarının Millete Hizmet Olmadığını Söyledi

Ak Parti Yunak 76. İlçe Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.Yunak Belediyesi'nde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, 6 muhalefet partisi liderinin görüşmesine değinerek, "O 6'lı masanın asıl amaçlarının millete hizmet olmadığını söyledi.

 

Erdem konuşmasının devamında şunları kaydetti:

 

"O 6'lı masa var ya, aslında 6'lı masa değil onun bir de dışarıdan bağlantısı var. O dışarıdan gelen bağlantı görünmüyor ama gölgesi hepsinin üstünde. Bu ittifakların amaçları ülkenin ve milletin dertlerine derman olmak değildir. Ancak kendileri de biliyorlar ki Recep Tayyip Erdoğan'ı indirmek mümkün değil. Amaç ne yaparız da ülke gündemini bulandırırız, yatırımları engelleriz, kalkınma hızını düşürürüz, dertleri bu."ifadelerini kullandı.Erdem konuşmasının sonunda ise , başta doğalgaz olmak üzere toki , hastane ve emniyet binası gibi ilçeye kazandırlacak diğer yatırımlar hakkında bilgi verdi.

 

Toplantıda söz alan Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , göreve geldiği günden bu yana  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturduğu gönül ve hizmet belediyeciliği mirasını sürdürdüğünü ifade ederek , “ilçemiz bundan önce nasıl ki yatırımlar ve hizmetler aldı ise bundan sonrada alacaktır.Önemli olan sen ben tartışmalarına girmeden doğru hizmeti doğru zamanda vatandaşlarımızla buluşturmaktır”dedi.

 

Toplantı sonrası Yunak Belediye Başkanı Ali Konak'ı da makamında ziyaret eden Orhan Erdem, ilçeye yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgi aldı.Ziyaret, Erdem ,  Konya il ve Yunak İlçe Başkanı Cihat Şekeroğlu ile ilçe teşkilatı yöneticilerinin esnafları ziyareti ve bayramlaşmasıyla  son buldu.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

Orhan Erdem

AK Parti Yunak 76. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

 


Bu haber 260 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi