.
Yamaç Erdoğan’ın 3 Yeni Kitabı Raflardaki Yerini Aldı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yamaç Erdoğan’ın 3 Yeni Kitabı Raflardaki Yerini Aldı
Kültür-Sanat
2021-03-16 18:46

Yamaç Erdoğan’ın 3 Yeni Kitabı Raflardaki Yerini Aldı

Konya’nın Yunak ilçesinde doğup büyüyen başarılı yazar  Yamaç Erdoğan’ın “Fezmonot” , “Bilgelik Aforizmaları” ve “Paranormal Ofis “ adlı kitapları  raflarda yerini aldı.Çocukluğundan buyana edebiyata duyduğu merakıyla 15 yaşında kitap yazmaya başlayan Yamaç Erdoğan (28) ilk eseri olan “ Bilgelik Aforizmaları’nı”  okuyucusuyla buluşturmuştu.Daha sonra sırasıyla , Fezmonot ve Paranormal Ofis “ adlı kitapları  Luna Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.Edebiyat yaşamına ve hayatının en büyük tutkusu olan  kitap yazmaya çocuk yaşlarda başlayan Erdoğan’ın yazdığı bütün kitaplara okurlarından beğeni yağdı.Özellikle kitap satışı ve tanıtımı yapan internet sitesilerinde  dikkat çeken Yamaç Erdoğan ,   azmi ve merakı ile  başarısını bir kere daha kanıtladı.Yazdığı kitapları  sosyal medya üzerinden okuyucusuyla buluşturan Erdoğan , kitapları ile sanatseverlerin karşısına çıktı.

 “Yamaç Erdoğan : ‘Fezmonot’ Adlı Kitabını Anlatıyor “

Başarılı yazar Yamaç Erdoğan’ın “Fezmonot” adlı kitabı, geçtiğimiz aylarda raflarda yerini aldı. Erdoğan, Luna Yayınları etiketiyle edebiyat dünyasına kazandırılan eserine dair şunları söyledi: “Fezmonot” romanı, günümüzün içinde bulunduğu salgın durumunu da romana dâhil ederek okuyucuyu farklı bir hayal dünyasına sürüklüyor.Hortlak virüsü dünyayı yok ederken, Türkiye’deki hükümet çaresiz kalarak istifa eder. Romanın başkahramanı Yamaç’ın kurduğu yerli ve milli YŞTC örgütü, cinleri kontrol altına alarak tek dünya devleti mücadelesini sürdürür ve salgına karşı aşı çalışması başlatırlar. Yamaç, tek dünya devletini kurarak dünyadaki haksızlıkların önüne geçer ve insanlığa umut olur.Tek dünya devleti olan YŞTC, teknolojinin gelişmesiyle evrendeki diğer gezegenlere fezmonotlarını göndererek okuyucunun hayal dünyasını zorlamaktadır.

 “Yamaç Erdoğan : ‘Bilgelik Aforizmaları’ Adlı Kitabını Anlatıyor “

 Başarılı yazar Yamaç Erdoğan’ın “Bilgelik Aforizmaları” adlı ilk kitabı, geçtiğimiz ay raflarda yerini aldı. Erdoğan, Luna Yayınları etiketiyle edebiyat dünyasına kazandırılan eserine dair şunları söyledi: Kendimi özgürlükçü, hür iradeyi savunan biri olarak tanımlamaktayım. İnsanı maddi bedenden öte sonsuz manevi ruh olarak gören bir düşünceye sahibim. Sadece yaratıcıya biat ettiğimi yazılarımda da sık sık vurgularım. “Bilgelik Aforizmaları” adlı kitabım, 92 sayfadır ve 85 aforizmadan oluşmaktadır. Kitabımda kısa yazılarla düşünmeye, soru sormaya ve sorulara cevap bulmaya teşvik ettiğim okuyucuyu adil olmaya, mantıklı düşünmeye, haklarını aramaya, çevreyi sevmeye ve hayvanları korumaya davet ediyorum. 

“Yamaç Erdoğan : ‘Paranormal Ofis’ Adlı Kitabını Anlatıyor”

 “İnsanlar, hiçbir bilgiye sahip olmadan doğar.Yaşamı boyunca birçok bilgi öğrenir.Başarının sırrı da okumaktır” uygar ve kültürlü bir insan olmak için çok okumalıyız  tavsiyesinde bulunan yazar Yamaç Erdoğan , “ Paranormal Ofis üçüncü kitabım. 77 sayfadan oluşuyor. Bölüm başlıkları halinde kaleme aldım. Öncelikle kapak tasarımından başlamak istiyorum. Kapakta Paranomal Ofis’in bulunduğu bina tasvir edilmiş.Duvarlarda gizemli sayılar ve Mısır mitolojisinde ölüm ve cenaze tanrısı olarak nitelendirilen çakal başlı Anubis’i görüyoruz. Bu tasviri Celil’in her iki alem ile olan ilişkisi ile bağdaştırdım.Önde saha araçları ve saha ekibi olan Yamaç, Celil, Nihal ve Zehra’yı görüyoruz. Bu kitabımda da kendi ismini kullandım. Türk edebiyatında nadir olduğunu düşündüğüm kendime özgü tarzımı oluşturmuş oldum” ifadelerini kullandı.

"Yamaç Erdoğan Kimdir " 

Yamaç Erdoğan; 1993 yılında Konya’nın Yunak ilçesi, Yığar Mahallesi’nde  doğdu.İlk, orta ve lise öğretimini Konya / Yunak  ve Eskişehir’de tamamladı. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Kooperatifçilik bölümünü bitirdi. Halen tarih, sosyoloji ve sosyal hizmetler eğitimine devam etmektedir. Bir kamu kurumunda (Türk Silahlı Kuvvetleri) çalışmakta olan Yamaç Erdoğan, yaşadığı toplumun kültürüne katkı sunarak bunları geleceğe aktarmak için çaba sarf etmektedir.Kendini, özgürlükçü ve hür iradeyi savunan biri olarak tanımlamaktadır. İnsanı maddi bedenden öte sonsuz manevi ruh olarak gören bir düşünceye sahip olup, sadece yaratıcıya biat ettiğini yazılarında sık sık vurgular.

NOT : YAMAÇ ERDOĞAN’A AİT KİTAPLARI SATIN ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ  LİNKİ TIKLAYINIZ

https://www.kitapperonu.com/paranormal-ofis?fbclid=IwAR2DFD5xS3k7CqZ-S7hGjhW1u1SMUH3naRxXMPwplT6QKihwsAs4mYz5Fe4  

 

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

yunak

 


Bu haber 5085 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi