.
Hayatınıza Bu Lezzeti Tatmadan Devam Ediyorsanız Sizin İçin Üzgünüz
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Hayatınıza Bu Lezzeti Tatmadan Devam Ediyorsanız Sizin İçin Üzgünüz
Bölge
2020-09-16 21:05

Hayatınıza Bu Lezzeti Tatmadan Devam Ediyorsanız Sizin İçin Üzgünüz

Yunak ilçesinin sevilen lezzet durağı “ Doyuran Tantuni – Meşhur Ferit Usta “ Yunak’ta hizmet vermeye başladı.Yunak’taki sıra dışı lezzet mekânlarına bir yenisi daha eklendi. Geleneksel lezzetlerin modern tatlarla buluştuğu mekan olan Yunak’ın damak tadı Doyuran Et Tantuni Lokantası, 100.Yıl Çarşısı Belediye Hamamı Arkasında hizmete başlarken , konukları için gün boyu eşsiz bir damak tadı sunuyor.Yunak’lı et ve et ürünleri ustası Ferit Öztop ve Akşehir’li Mevlüt Can usta’nın işletmeciliğini yaptığı “Doyuran Tantuni ”de, Eskişehir , Konya ve Adana bölgesinin mutfak kültürü adeta iç içe beğeniye sunuluyor.Et Kokoreç ve Et Tantuni ile unutulmaz bir lezzet şöleni yaşamak isteyenlerin uğrak noktası olmaya aday işletmede, birbirinden farklı yöresel lezzetler görücüye çıkarılıyor.Ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sofraların paha biçilmez tamamlayıcısı olan Doyuran Tantuni , artık yeni ve farklı konsepti ile Yunak bölge halkına hizmet veriyor.Fast food kültürüne karşın Anadolu’nun has yemeklerini sergileyen Doyuran Tantuni Et Lokantası, sektörde emin adımlarla ilerliyor.
“ Yenilik Gelenekle Bütünleşti ”
Yeni açtığı yerinde; iş dünyası, esnaf , eğitim camiası, bayanlar, çocuklar ve yaşlılara varıncaya kadar geniş kitlelere hitap edecek bir et ürünleri konsepti oluşturan Doyuran Tantuni Lokantası, yılların verdiği deneyim ile yeni yüzüyle insanların sağlıklı beslenmesini sağlamak adına mutfağa giren ürünlerin kalite standartlarına uygun, doğal ve organik olmasına dikkat etmektedir.Yeni menüsünde et tantuni ve et kokoreç’in yanı sıra tavuk sote , ciğer , köfte ve tost çeşitlerini de barındırarak sadece öğle ve akşam yemeklerinde değil sabah kahvaltısında da insanların uğrak noktası haline gelecek.
”Bölge Genelinde Şubeler Açılacak”
İşletme hakkında bilgiler veren Ferit Öztop , Yunak’tan yeni bir markanın doğmaya başladığını belirterek, “Biz bu işletmeyi Yunak’ın yöresel mutfak kültürünü tüm yurda tanıtmak amacıyla açtık. Bizi diğerlerinden farklı kılan en büyük özelliğimiz, farklı mutfak kültürlerini harmanlayarak Yunak yöresine ve bölgesine özgü bir lezzeti veriyor oluşumuzdur” dedi.
“Doyuran Tantuni”yi bir marka haline getireceklerini ve ilk olarak bölge daha sonrada yurt çapında şubeler açmayı hedeflediklerini anlatan Ferit Öztop , anda şubeler açılması noktasında görüşmelerin sürdüğünü belirterek, “Farklı il ve ilçelerde hizmet vermeyi düşündüğümüz yerler var , ama biz sağlam adımlarla yürümek istiyoruz. Verdiğimiz hizmeti ve konuklarımıza sunduğumuz lezzeti önce marka haline getireceğiz. Ardından şubelerimizi birer-ikişer yurt çapında hizmete sokacağız” diye konuştu.İlk olarak Yunak bölge halkını misafir edeceklerini ve eşsiz bu lezzetle buluşturacaklarını kaydederek, “Sıra dışı ve farklı lezzetlerin bir arada sunulduğu yemeklerimizi tatmak isteyen herkesi, Doyuran Tantuniye bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.Bu haber 3290 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi