.
Yunak Genç KOMEK Yaz Okulu Sürpriz Hediyelerle Çocukları Bekliyor
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak Genç KOMEK Yaz Okulu Sürpriz Hediyelerle Çocukları Bekliyor
Eğitim
2020-07-04 12:14

Yunak Genç KOMEK Yaz Okulu Sürpriz Hediyelerle Çocukları Bekliyor

Yeni tip korona virüs (Kovid-19) nedeniyle bu yaz uzaktan eğitimle çocuklarla buluşacak olan Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulunda kayıtlar devam ediyor.Konya Büyükşehir Belediyesi Yunak Genç KOMEK Yaz Okulu, yeni tip korona virüs nedeniyle bu yaz uzaktan eğitimle ve sürpriz hediyelerle çocuklarla buluşacak. Korona virüs salgını sürecinde de Konyalı çocukları yalnız bırakmayan ve bu süreçte öğrencilere evlerinde yaz okulu imkanı sunmaya hazırlanan Genç KOMEK’te tamamı interaktif ve öğrenciyle etkileşimin hiç kesilmeyeceği benzersiz etkinlikler çocukların hizmetine sunulacak. 7-16 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik düzenlenecek Yaz Okulunda çocuklar hafta içi her gün sabah, öğlen ve ikindi gruplarından birini seçerek istedikleri saat diliminde derslere katılabilirken seviyelerine göre 3 Kur’an-ı Kerim, 1 Değerler Eğitimi ve 2 Sanat Eğitimi olmak üzere toplam 6 etkinlikte eğitim alma imkanı bulacak. Kayıt yaptıran her öğrenciye isme özel Genç KOMEK Yaz Okulu çantası, yaşına uygun Din ve Değerlerimiz kitabı, elifba, Kur’an-ı Kerim ve seçtikleri sanat derslerinde kullanacakları malzemeler verilecek.Yaz Okulunda öğrenciler İngilizce, Arapça, Kodlama, El Sanatları, El İşi Faaliyetleri, İşaret Dili, Resim ve Pratik Mutfak Bilgileri derslerinden ikisini seçebilirken 13-14 yaş erkek öğrenciler müzik ihtisas sınıfında ritim dersleri, 11-14 yaş grubu işitme engelli öğrenciler de işitme engelli sınıflarında eğitim alabilecek.
”Öğrencilere Sürpriz Hediyeler”
Yaz Okulu boyunca etkinliklerin en az yüzde 80’ine katılan öğrenciler, öğretmenlerin verdiği sure, dua ve hadis ezberleme gibi ödevleri yerine getirerek topladığı puanlarla satranç, akıl ve zeka oyunu, forma, scooter ve paten gibi ödüller kazanma imkanı bulacak. Ayrıca eğitimleri tamamlayan tüm öğrencilere katılım belgesi verilecek.Öğrenci başına 10 TL kayıt ücreti bulunan Genç KOMEK Yaz Okulu’nda Yunak Komek Kurs Merkezi ve www.komek.org.tr adresleri üzerinden alınacak kayıtlar 5 Temmuz’da sona erecek. Dersler ise 6 Temmuz - 21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.


Bu haber 27162 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi