.
Yarışmaya Davet
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yarışmaya Davet
Kültür-Sanat
2020-04-29 23:06

Yarışmaya Davet

En güzel isimler Allah'ındır. O halde, O'nu bu güzel isimlerle analım.Allah'ın 99 ismini ve anlamlarını Ramazan Ayı içerisinde ezberleyen 06 -15 yaş grubunda olan ilk 10 kişiye (Yunak Haber takipçisine) Arife Günü 100 ‘er Türk Lirası bayram harçlığı Yunak Haber Muhabiri tarafından verilecektir.
Açıklama : Yunak haber tarafından düzenlen bu yarışma tamamen Allah’ın güzel isimlerini öğrenmek ve öğretmek amaçlıdır.Yarışmaya katılmak isteyenler Adını Soyadı bize bildirecektir.Daha sonra Ramazan Bayramından bir gün önce Arife Günü sabahı Yunak Haber Ofisine gelerek ezber olarak Allah’ın 99 ismini ve anlamını saydıkları takdirde bayram harçlığı olarak nakit 100 TL ‘sini alacaklardır.Ayrıca arzu eden olursa isteğe bağlı olarak , Allah’ın 99 ismini ezbere okurken bizde video’sunu çekip Yunak Haber Facebook sayfamızda yayınlayacağız.
Başvuru Kayıt ve Bilgi İçin Telefon : 0 546 619 12 12

 

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

yunak

yunak

yunak


Bu haber 39041 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi