.
Yunakın İYİ ve Cesur İnsanları Başkanını Belirledi
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunakın İYİ ve Cesur İnsanları Başkanını Belirledi
Siyaset
2020-03-02 21:49

Yunakın İYİ ve Cesur İnsanları Başkanını Belirledi

İYİ Parti Yunak Teşkilatı Kurucu İlçe Başkanı Veteriner Hekim Ali Köker , iki yıl önceki 1. Olağan Genel Kurul Toplantısının ardından, bugün gerçekleştirilen 2. Olağan Genel Kurul'da da yeniden İlçe Başkanı seçilerek güven tazeledi.İyi Parti ilçe teşkilat binasında yapılan kongre, saygı duruşunda bulunulması ve ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı. İdlib bölgesindeki askeri harekatta şehit düşen Mehmetçikler için Kur’an Kerim ve dua okunmasıyla devam etti.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajının okunmasının ardından Divan Başkanı İyi Parti Selçuklu İlçe Teşkilat Başkanı Aydın Ceylan tarafından Faaliyet Raporu ve Mali Rapor okunarak delegelerin oylamasına sunuldu. İlçe yönetimi ve raporlar genel kurula katılanlarca oy birliği ile ibra edilmesinin ardından seçime gidildi.İlçe Başkanı Ali Köker , tek listeyle girdiği seçimlerde güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.Üzerine düşen görevin fedakarlık istediğini anlatan, ifade eden Köker, "Üstlenmiş olduğumuz görevi layıkıyla yerine getirebilmek için azimle, heyecanla ve aşkla çalıştığımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu kutlu yolda gönül dostlarımla, dava arkadaşlarımla, değerli yönetim kurulu üyelerimizle olmaktan gurur duyuyorum. Rabb'im utandırmasın." dedi.Kongreye, Divan Kurulu Başkanı Ceylan’ın yanı sıra başkan yardımcısı Muttalip Uysal , katip üyeler Mehmet Emre , Mahmut Tunçez ,Meltem Orhan , İyi Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai , CHP Yunak İlçe Başkanı Hüseyin Parleker , partililer ve davetliler katıldı.
“Siyasi Konuşmalara Yer Verilmedi”
Kongreye katılan herkese teşekkür ederek, hiçbir siyasi konuşmanın yapılmayacağını İfade eden ilçe başkanı Köker , açıklamasında şu düşüncelere yer verdi.” … 4 gün önce Suriye’nin İdlib bölgesinde meydana gelen hain saldırıda şehit düşen Vatan evlatlarımızın manevi huzuruna saygı amacıyla İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Parti Genel Merkezi tarafından alınan karar doğrultusunda kongrede siyasi konuşmalara yer verilmedi.Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtiğini ve bu konuda da herkesin hassasiyet göstermesini isteyen Başkan Köker , "hepimiz hassas dönemlerden geçiyoruz. Bu kadar büyük acıların siyasete malzeme edilmesi uygun değil. Önümüzdeki dönemlerde siyasetimizi yapacağız, konuşmalarımızı yapacağız” dedi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

yunak

yunak


Bu haber 35248 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi