.
Gözde Kuaför Salonu Yenilenen Yüzüyle Hizmete Girdi
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Gözde Kuaför Salonu Yenilenen Yüzüyle Hizmete Girdi
Bölge
2019-11-06 21:10

Gözde Kuaför Salonu Yenilenen Yüzüyle Hizmete Girdi

Yunak’ta 33 yıldır hizmet veren Gözde Kuaför Salonu kendi yeri olan işletmesini yenilenen yüzüyle, Yunak halkına daha iyi hizmet verebilmek, misafirlerinin memnuniyet kalitesini yükseltecek şekilde hazırlıklarını tamamlayarak mütevazi bir açılış yaptıı.Müşterileri ile kurduğu kusursuz diyalogları, kullandığı marka ürünler, güler yüzlü hizmeti, ilçedeki kuaförler arasındaki müşteri portföyü ile dikkat çeken Gözde Kuaför Salonu ; yeni yüzüyle hizmete başladı.Kıskandıracak iç mimarisi ile müşteri memnuniyeti odaklı dizayn edilen Gözde Kuaför Salonu’nun açılışını, Yunak Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ramazan Yalçınkaya ve Yunak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil Yılmaz yaptı.Güler yüzlü ve nitelikli hizmeti ile müşterilerinin yıllardır vazgeçemediği Gözde Kuaför Salonu işletmecisi İbrahim Ayaz ; artan müşteri sayısını eskiyen hizmet binasında karşılayamayınca, mevcut işyerini modernize ederek gerek iç dekorasyonu gerekse de yeni ekipmanı ile kış mevsimine iddialı bir giriş yaptı.
“Nezih ve Kullanışlı Bir Salon Yapıtık ”
Gözde Kuaför Salonu işletme sahibi İbrahim Ayaz , Yunak bölge halkının yenilenmiş kuaför salonu taleplerini yerine getirmiş olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “müşterilerimizi ve dostlarımızı 2019-2020 yılında daha nezih ve konforlu bir salonda ağırlamaya karar verdik. Epey masraflı bir iş oldu ama, konuklarımızın ve müşterilerimizin yüzündeki gülümsemeyi, memnuniyet ifadesini görünce tüm meşakkatini unuttuk. Sektörümüze hayırlısı olsun” görüşlerine yer verdi.
“Hep Hayalimdi ”
Gözde Kuaför Salonu Uzman Kuaförlerinden Ferhat Ayaz ise “artık müşterilerimize daha konforlu bir binada hizmet vermenin heyecanı içindeyim. Böyle bir kuaför salonu hep hayalimdi. Çok şükür hayallerimize kavuştuk. Şimdi artık daha bir şevkle müşterilerimize ve dostlarımıza hizmet vereceğiz” dedi.Açılıştan sonra Gözde Kuaför Salonunu inceleyen esnaf ve davetliler salonun iç mimarisi ve sunduğu hizmet çeşitliliğine tam not verdi.Açılış sonrası davetlilere çeşitli ikramlar yapıldı.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

yunak

yunak

yunak


Bu haber 1260 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi