.
Kaymakam Akbulut'tan Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Kaymakam Akbulut'tan Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı
Eğitim
2019-09-08 23:29

Kaymakam Akbulut'tan Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Konya’nın Yunak  İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut ,  yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.Kaymakam Akbulut ,  yeni eğitim öğretim yılı hakkında öğrencilere , öğretmenlere ve velilere yönelik yayımladığı mesajında şunları kaydetti."Sevgili Öğrenciler , Eğitim Camiasının Değerli Temsilcileri, Kıymetli Veliler ; Yüreği okula ilk kez başlamanın heyecanı ile çarpan minik yavrularımızın, okuluna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan sevgili çocuklarımızın, velilerimizin ve değerli öğretmenlerimiz ile yöneticilerimizin coşkusunu yürekten paylaşıyor, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ülkemize, ilçemize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, huzurlu ve başarılı bir ders yılı diliyorum.

Sevgili Öğrenciler, Eğitim öğretim sürecinizin her kademesinde, bulunduğunuz her ortamda öğretmenlerinizin rehberliğinde, okuyan, araştıran, soran, sorgulayan her durumda bilgiye ulaşımının yollarını arayan, ulaştığı bilgiyi verimli olarak kullanmayı hedefleyen, bilgi ve becerilerini her zaman yenileyen bireyler olmanız, bizlerin geleceğe daha güvenli bakmasını sağlayacaktır. Çünkü gelecek sizsiniz. Ülkemizin geleceğine siz yön verecek, siz söz sahibi olacaksınız. Bu nedenle size sunulan imkanlardan en iyi şekilde yararlanmanız ve kendinizi geliştirmeniz ailelerinizi ve öğretmenlerinizi mutlu edecektir. Sizler de; birikimli, mutlu ve başarılı bireyler olarak kendinize, ülkenize ve insanlığa hizmet için iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız.  Sizlerin başarısı, hepimizin başarısıdır. Sizler ne kadar donanımlı, ne kadar aydınlık yetiştirilirseniz, ülkemizin ve milletimizin geleceği de o derece sağlam ve aydınlık olacaktır. Sizlere güveniyor ve sizleri çok seviyoruz.

Değerli Eğitim Yöneticileri ve Öğretmenler, Bilginin kartopu misali her geçen gün katlanarak arttığı, teknolojinin baş döndürücü bir hızla ilerlediği gümünüzde çocuklarımızın çağın şartlarında tam donanımlı, kültürel dokumuza uyumlu ve ahlaklı bireyler olarak yetişebilmeleri için hep birlikte gayret göstereceğiz.Sizler, öğrencilerimizin hayat kapılarını açan anahtarlarsınız.Yavrularımıza siz rehberlik edecek, düşlediğimiz dünyayı inşa etmeleri için sizler onlara yardımcı olacaksınız.  Genç nesillerimizin yetişmesinde, kültürümüzün ve değerlerimizin aktarılmasında, ülkemizin güçlü yarınlara taşınmasında en etkin rolü sizler üstleneceksiniz. Çağın yeniliklerine hakim, üreten, bilim ve teknolojide geleceğe yön veren, fikri hür nesiller yetiştirmek için çıktığınız bu yolda hepinize başarılar diliyorum.

Kıymetli Veliler; Büyük bir özveriyle geleceğe hazırladığınız çocuklarınızın başarısı sizi, bizi, hepimizi mutlu edecektir. Sizlerin çocuğunuzu yetiştirmek için gösterdiğiniz gayreti gördükçe, öğretmenlerimizin fedakarlığına şahit oldukça düşünebilen, yorumlayabilen, öz güvenli, çalışkan ve üretken nesiller yetiştirme ümidimiz daha da artmaktadır. Bu nedenle çocuğunuzun eğitim öğretim sürecinde öğretmenleri ve okul yönetimiyle işbirliği içinde hareket etmeniz, eğitim öğretim faaliyetlerine destek olmanız, eğitim kalitesinin artmasına ve çocuğunuzun başarısına büyük katkı sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; 2019-2020 eğitim öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamıza, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.

yunak


Bu haber 1055 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi