.
15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşüne Davet
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşüne Davet
Sondakika
2019-07-12 16:44

15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşüne Davet

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi'nin sene-i devriyesi münasebetiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat 20 :00 da Yunak Kaymakamı Sayın Mehmet Erdem Akbulut , Yunak Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Muhammet Mustafa Vural ve Yunak Belediye Başkanı Sayın Abdullah Emre Demirhan 'ın zat-ı devletlerinin teşrifleriyle Yunak Kent Meydanında “Milli Birlik Yürüyüşü” programı düzenlenecektir.Tüm halkımızı bu etkinlikte beraber olmaya davet ediyoruz .


" 15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşü Basın Bildirisi " 

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz 2019 Pazartesi akşam namazına müteâkip Yunak Komek Kurs Merkezinden başlayarak Hükümet Konağı önünden Yunak Belediye Başkanlığı istikametine kadar Milli Birlik Yürüyüşü düzenlenecektir.Yürüyüşe Ayyıldızlı bayrağımızla birlikte tüm Yunak bölge halkımız davetlidir.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.


Bu haber 4437 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi