.
Yunak Milli Eğitim Müdürü İşcan'dan YKS'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yunak Milli Eğitim Müdürü İşcan'dan YKS'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı
Eğitim
2019-06-13 19:51

Yunak Milli Eğitim Müdürü İşcan'dan YKS'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak  sınava giren gençlere başarılar dilediğini belirtti.İşcan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Öğrenciler, Değerli Yönetici ve Öğretmenler, Kıymetli Veliler; 15 Haziran Cumartesi ve 16 Haziran Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın ilçemize ,ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm gençlerimize başarılar diliyorum. 

Sevgili Öğrenciler; 

Eğitim hayatınızın önemli dönüm noktalarından biri olan Lise döneminizin bitmesiyle 2019-2020 eğitim öğretim yılında üniversitede öğrenim görmenizi sağlayacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına gireceksiniz. Bu sınavla büyük ölçüde hayatınıza yön vereceksiniz. Sınavın, hayatınızın sonu olmadığını unutmayın. Sizlerin yıllardır kendi gayret ve çabalarınızla birlikte ailelerinizin destekleriyle, öğretmenlerinizin rehberliğinde elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandığınızı biliyorum. Bugüne kadar çalıştınız, elinizden gelen çabayı gösterdiniz, çalışma ve gayretlerinizin karşılığını inşAllah alacaksınız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz siz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandığı Yükseköğretim Kurumları Sınavında başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, güveniyor ve hepinize başarılar diliyorum.

Değerli Yönetici ve Öğretmenler; 

Öğrencilerimizin 15 Haziran Cumartesi ve 16 Haziran Pazar günü girecekleri Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanırken özveri ile çalışarak onlara emek verdiniz. Öğrencilerimize moral aşılayarak, onların kendine olan güvenini desteklediniz. Öğrencilerimizin daha önceki sınavlarda olduğu gibi huzurlu ve güvenli bir ortamda sınava girmelerini sağlayarak onların yanında olacaksınız. Öğrencilerimize olan destek, katkı ve özverili çalışmalarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyor, siz değerli eğitimcilere teşekkür ediyorum.

Kıymetli Veliler;

Hayatlarına şekil vermek üzere üniversite yoluna çıkmak için ilk adımlarını atacak olan sevgili gençlerimizin bu günlere gelmesinde şüphesiz büyük emekler verdiniz. Güzel günlerinde ve sıkıntılarında onlara sığınacakları güvenli birer liman oldunuz. Sınav günü de onlara liman olmanız için sizlere ihtiyaçları olacaktır. Başarı için birçok yol vardır. Yükseköğrenim görmek hayattaki seçeneklerinden biridir. Anne ve baba olarak görevinizin, çocuğunuza iyi bir eğitim hayatı sağlamak olduğu kadar, ona hayatı sevdirmek ve yaşama sevincini aşılamak olduğunu göz ardı etmeyelim ve her daim onların yanında olalım. Bu duygu ve düşüncelerle sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar, sınavda görev alacak öğretmenlerimize ve tüm görevlilere kolaylıklar diliyorum"dedi.

Yunak Haber Editörü | Abdülkadir UYSAL 

YASAL UYARI : 
Yayınlanan haberler, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Yunak Haber’e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin yayınlanması yasaktır.Haber sadece  Yunak Haber Akış Sistemi (YUN-HAS) üzerinden abonelere verilmektedir.Bu haber 1264 kez okundu.

HAVA DURUMU

KONYA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Yunakta Yerel Seçimlerde Hangi Partiye Oy Verirsiniz

YunakHaber © 2014 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Ücretsiz Firma Rehberi